pergolaa

Otomatik Pergola Sistemleri

Akdeniz Pergola, dış mekanlarınızı özel anlarınıza ve günlük yaşamınıza en iyi şekilde hizmet edecek şekilde dönüştürmeye adanmıştır. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Detaylar için bize ulaşın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi keşfedin.

Otomatik pergola, açık hava mekanlarında kullanılabilen, hava koşullarına uygun şekilde otomatik olarak ayarlanabilen bir tür güneşlik veya çatı sistemidir. Bu sistemler, genellikle alüminyum veya diğer dayanıklı malzemelerden yapılmış olup, açık ve kapalı konumlar arasında kolayca geçiş yapabilirler. Otomatik pergola sistemleri, elektrikli motorlar veya uzaktan kumanda gibi otomasyon teknolojileriyle donatılmıştır. Bu sayede kullanıcılar, mekanın iklim ve hava koşullarına göre pergola çatısını açıp kapatma yeteneğine sahiptirler. Örneğin, güneşli ve sıcak bir günde çatıyı kapatmak için bir düğmeye basarak gölge elde edebilirken, serin bir akşamda açarak dışarıdan gelen hoş bir hava sirkülasyonu sağlayabilirler.

Otomatik pergola sistemleri, açık hava mekanlarında, restoranlar, kafeler, evler, oteller ve ticari alanlar gibi çeşitli mekanlarda kullanılabilir.

Ayrıca, estetik açıdan da çeşitli tasarım ve renk seçenekleri sunarak mekanların dekorasyonuna uyum sağlarlar. Enerji tasarrufu, rahatlık, hava kalitesi ve yaşam alanlarını genişletme gibi çeşitli avantajları ile otomatik pergola sistemleri, açık hava mekanlarının daha keyifli ve kullanışlı olmasına katkı sağlar.

otomatik pergola

Standart Pergola

radius-pergola

Radius Pergola

çift-yönlü-pergola

Çift Yönlü Pergola

radius çift yönlü pergola

Çift Yönlü Radius Pergola

askılı pergola

Askılı Pergola

radius askılı pergola

Askılı Radius Pergola

Otomatik pergola sistemleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve mekanlarının tasarımına uygun olarak çeşitli tiplerde sunulur.
Standart pergola, temel bir tasarıma sahip olup düz bir çatı şeklinde açılır-kapanır özellik sunar. Radius pergola ise yuvarlak veya kavisli bir tasarıma sahip olup yarım daire şeklinde veya başka bir eğri profilde açılabilir-kapanabilir özellik sağlar. Çift yönlü pergola, çatı kısmının iki farklı yöne doğru açılmasına ve kapanmasına imkân tanırken, çift yönlü radius pergola, kavisli çatı tasarımına ek olarak iki farklı yöne doğru hareket edebilme özelliği sunar. Askılı pergola, duvara monte edilen bir yapıya sahip olup dikine açılma veya kapanma özelliği ile daha az yer kaplar. Askılı radius pergola ise hem kavisli bir tasarıma sahip olup hem de duvara monte edilerek dikine açılma veya kapanma özelliği sunar. 

Taşıyıcı

akdeniz-pergola-sistemleri

KUMAŞ

mehler-kumaş

Alman Mehler Polymar, İspanyol Loncar  muadili
Block-Out (ışık yansıtmama) ve alev yürütmeme özelliğine sahiptir.
5 yıl solmazlık, çürümezlik ve su geçirmezlik özelliklidir.

mehler-kumaş-özellikleri

MOTOR

Geniş motor yelpazesi, her uygulama için çözümler sunar:

asa-motor
asa

Panjurların daha uzun kullanım ömrü – engel ve buzlanma algılama mekanizması sayesinde
Yüksek güvenlik seviyesi – güvenli telsiz iletişimi sayesinde elde edilir (ROLLING CODE 433.42 MHz)
Otomatik Çalışma – son konumların otomatik düzeltilmesi
Daha da Fazla Güvenlik – kepenk perdesinin kaldırılmasını önleyen sert blokaj braketlerinin kullanımı sayesinde güvende tutuyor.

somfy-kumanda

5 kanallı RTS uzaktan kumandasıdır. RTS alıcılı uygulamaları ya da uygulama gruplarını kontrol etmek için kullanılır.
“my” butonu ile favori konum ayarlama özelliği vardır.
Radyo frekansı : 433.42 Mhz, RTS protokolü
Radyo menzil : 2 beton duvar ardından 20 m, açık alanda 200m
Koruma sınıfı : IP 30
Çalışma sıcaklığı : 0°C ve +50°C arası
Ebatlar (mm) : 135 x 42 x 14 Pil : 1 adet 3 V, CR2430 tip pil

AYDINLATMA

aydınlatma

Kısılabilir LED RTS Işık Kiti, Radio Technology Somfy (RTS) özelliğine sahip motorlu tentelere dış aydınlatma eklemek için kullanılan bir aksesuardır.
Bu aydınlatma seçeneği, 12 parlaklık seviyesine izin verir. Bu tak ve çalıştır kiti, bir elektrikçiye ihtiyaç duymadan kolayca kurulur ve mevcut veya yeni kurulumlar için idealdir.
RTS’ye sahip olduğundan, tüm RTS motorları, ilgili kontroller ve aksesuarlarla uyumludur.

Samsung Led
Tamamen tak ve çalıştır, elektrikçi gerektirmez
12 parlaklık seviyesi “Pozisyonum 60 W’a kadar 12 V DC LED aydınlatma
(papatya dizimi 6 LED şerit)
Tüm RTS el tipi uzaktan kumandalar, duvar anahtarları ve Somfy myLink uygulamasıyla uyumlu Yeni ve mevcut kurulumlar için ideal

samsung

Otomatik Pergola Sistemlerimiz dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve dış mekan koşullarına karşı dirençli olacak şekilde tasarlanmıştır. Su geçirmez ve UV ışınlarına karşı dayanıklı tavan örtüsü ile kaplanmaktadır.

Keşif ardından 10 gün içerisinde alanlarınıza özel Pergola sistemlerimiz kurulmuş olmaktadır.

Ürünümüzü aldıktan itibaren komple Pergola Sistemimize 5 yıl boyunca garanti vermekteyiz. Özel Teknik Servis ekibimiz olası sorunlarda sizleri ziyaret ederek garanti kapsamında yardımcı olacaklardır.

Otomatik Pergola Sistemleri – Akdeniz Pergola – Tente

Scan the code