Otomatik Pergola Sistemleri

Otomatik Pergola Sistemleri, hava koşullarına uygun otomatik açılıp kapanabilen modern çatı sistemidir. Güneşlik veya gölgelik ihtiyacınıza göre mekanlarınızı rahat ve konforlu hale getirirken birde estetik tasarımıyla mekanlarınızın şıklığını artırır.

Bioclimatic Pergola Sistemleri

Bioclimatic Pergola Sistemleri, doğal iklim koşullarına uyum sağlayabilen özel tasarım bir çatı sistemidir. Güneş ışınlarını engelleyerek serinlik sağlar ve iç mekanlarda hava sirkülasyonunu iyileştirir. Enerji tasarrufu, konfor ve çevre dostu ideal bir çözümdür.

Zip Perde Sistemleri

Zip Perde Sistemleri, dış etkenlere karşı dayanıklı, sıkıca kapanan ve açılan modern perde sistemleridir. Mekanlara estetik ve işlevsellik katan, güneş ışınlarını engelleyerek iç mekanları koruyan ideal çözümlerdir. 4 Mevsim kullanıma uygundur.

Kış Bahçesi Çözümleri

Kış bahçesi, Giyotin cam, Sürme cam ve Katlanır cam sistemleri kullanılarak açık hava mekanlarını kapatarak yılın her döneminde keyifli kullanım sağlayan ve alanlarınızı büyüten özel alanlardır. Bu sistemler sayesinde alanlarınız doğal ve ışıklı olur.

hizmetlerimiz

Hangi Alanda Hizmetler Sunuyoruz?

Otomatik Pergola Sistemleri, Bioclimatic Pergola, Zip Perde ve Giyotin, Sürme, Katlanır Cam olmak üzere Kış Bahçesi başlığı altında hizmetler sunuyoruz.

İç Mimari 95%
Montaj & Bakım 92%
akdeniz-pergola

Alanlarınıza En Uygun Çözüm İçin

Bizlere Ulaşım Sağlayın

Scan the code